Prvenstvo Slavonije i Baranje u karateu

26.5.2018 u Vukovaru održano je prvenstvo Slavonije i Baranje na kojem je nastupilo 266 natjecatelja i 14 klubova. Karate klub Vukovar 91 se iskazao još jednom kao dobar domaćin i organizator. Karate klub Vukovar 91 je osvoji najviše medalja te tako postao prvak Slavonije i Baranje sa osvojenih 25 prvih mjesta, 22 druga mjesta i 16 trećih mjesta dok su drugo mjesto zauzeli Karate klub Slavonski Brod, a treće mjesto je pripalo Karate klubu Max Ivankovo. Nakon uspješno odrađenog natjecateljskog dijela održana je izborna  Skupština  područnog karate saveza  slavonsko baranjskih županija na kojoj su izabrana nova tijela saveza.

Ostvareni su  slijedeći rezultati.

1.mj Jurica Matanović seniori borbe -84kg

1.mj Filip Alerić ml.seniori borbe +84

1.mj Ema Pendić juniorke borbe

1.mj Asja Štalmajer ml.kadetkinje borbe -50

1.mj Asja Štalmajer ml.kadetkinje kate

1.mj Karlo Jukić ml.kadeti kate

1.mj Aleksandra Podgorica kadetkinje borbe -47

1.mj David Boban učenici borbe -42

1.mj David Boban ml.kadeti borbe -45

1.mj Vitto Furundžija učenici borbe +46

1.mj Tibor Vaskrsić učenici borbe -38

1.mj kadet.juniorke kate ekipno(Ema Štalmajer,Asja štalmajer i Ema Pendić)

1.mj kadeti borbe ekipno(Domagoj Puđa,Sebastijan Stanek i Dorijan Plavšić)

1.mj ml.kadetkinje borbe ekipno(Maria Zera,Asja Štalmajer i Dorotea Plavšić)

1.mj učenici borbe ekipno(Tibor Vaskrsić,David Boban i Vitto Furundžija)

 2.mj Stefan Gostimirović ml.seniori borbe +84

2.mj Domagoj Vitovski seniori borbe -84

2.mj Tomislav Sovar ml.seniori borbe -84

2.mj Ivan Draganić seniori kate

2.mj Ivan Draganić juniori kate

2.mj Ivan Draganić ml.seniori kate

2.mj Ivan Draganić juniori borbe

2.mj Davor Macura ml.seniori borbe -75

2.mj Karlo Alerić juniori borbe -75

2.mj Ema Pendić juniorke kate

2.mj Domagoj Puđa kadeti borbe

2.mj Dorijan Plavšić kadeti borbe -57

2.mj Karlo Kalanj kadeti kate

2.mj Karlo Kalanj ml.kadeti kate

2.mj Asja Štalmajer kadetkinje kate

2.mj Karlo Balog Širić ml.kadeti borbe -45

2.mj Karlo Jukić ml.kadeti borbe -57

2.mj Tomislav Piljaš ml.kadeti borbe

2.mj Tibor Vaskrić učenici kate

2.mj Yasin Younis učenici borbe +55

2.mj Ema Tomić učenice kate

2.mj Lucija Josić ml.učenice borbe

2.mj Nika Andrić ml.učenice kate pojedinačno

2.mj Bono Bezijak cicibani kate

2.mj ml.kadeti borbe

ekipno (Karlo Balog Širić,Karlo Jukić i Ilaj Macura)

 3.mj Ivan Ilkić ml.seniori borbe -84

3.mj Davor Macura ml.seniori kate

3.mj Dominik Požarko juniori borbe

3.mj Sebastijan Stanek kadeti borbe -52

3.mj Ema Štalmajer kadetkinje kate

3.mj Ema Pendić kadetkinje kate

3.mj Ilaj Macura ml.kadeti kate

3.mj Ilaj Macura kadeti kate

3.mj Ilaj Macura ml.kadeti borbe -52

3.mj Karlo Jukić kadeti kate

3.mj Ivano Bajrak učenici kate

3.mj Lana Kiš učenice borbe

3.mj Lucija Josić ml.učenice kate

3.mj Katja Štalmajer cicibanke kate

33580931_2014791988592221_8621150117954584576_n 33586992_2014793371925416_2534064506032619520_n 33601898_2014793018592118_3268194701773111296_n 33605796_2014792625258824_1002374925127778304_n 33606477_2014792058592214_632430622916214784_n 33614552_2014792298592190_7138322120823537664_n 33616539_2014792168592203_978865785977962496_n 33619056_2014791625258924_2778410834794119168_n 33619060_2014792235258863_7252289301361197056_n 33622873_2014792381925515_951829452180946944_n 33657765_2014793321925421_1913107437276102656_n 33657789_2014792465258840_3211342700712296448_n 33663500_2014793235258763_1487202374077382656_n 33689108_2014791471925606_6474685532549939200_n 33691138_2014793455258741_2533010052906745856_n 33704730_2014791918592228_3963211897364283392_n 33717461_2014791768592243_6912115753940418560_n 33743045_2014792525258834_1801733158559809536_n 33768750_2014793071925446_994414121640263680_n 33813047_2014791698592250_2717146631009992704_n