SEDAM ZLATA, ČETIRI SREBRA I ČETIRI BRONCE ZA KDU VUKOVAR

Po Kalendaru natjecanja Hrvatskog dizačkog saveza, ovogodišnje Prvenstvo Hrvatske za seniore (žene i muški) održano je u Domu sportova u Zagrebu. Na ovom natjecanju najboljih hrvatskih dizača utega sudjelovali su natjecatelji svih hrvatskih klubova, a u borbama za ovogodišnja odličja nastupilo je osam Vukovaraca. Članovi Kluba dizača utega „Vukovar“, imali su veoma uspješan nastup, osvojivši sedam zlatnih odličja, četiri srebra i četiri bronce. Odličja su se osvajala u sve tri dizačke discipline, trzaj izbačaj i biatlon te je bilo moguće osvajanje po tri odličja.

Po tri zlata  pripala ANI CRNJAC u kategoriji  +87 kg. sa rezultatima od 70 kg. u trzaju, 85 kg. u izbačaju i 155 kg. u biatlonu i SRĐANU MRĐENOVU u kategoriji do 61 kg. sa rezultatima od 65+84=149 kg. Jedno zlato i dva srebra pripala su NIKOLI TODOROVIĆU u kat. Do 73 kg., sa  102+125=227 kg. , dva srebra i broncu osvojio je KRISTIJAN BERTRAN je u kat +109 kg. sa 123+159=282 kg. Tri bronce pripale su NATAŠI DERMIČEK u kat. Do 55 kg. sa 45+55=100 kg. a peta mjesta su pripala Davidu Todoroviću do 81 kg. sa 96+115=211 kg., Mariju Milčinoviću do 89 kg. sa 100+125=225 kg. I Leonu Artukoviću do 102 kg. sa 100+126=226 kg.

Jedna od sudaca na ovom natjecanju, bila je i Vukovarka Lorena Matin. Veoma smo zadovoljni ostvarenim u Zagrebu i čestitamo kako osvajačima odličja, tako i onima koji ih nisu osvojili jer su ostvarili rezultate svojih osobnih rekorda, te je vidljiv rezultatski napredak – poručuju iz kluba. Čestitke osvajačima odličja, kao i onima koji ih nisu osvojili, jer su postigli svoje osobne rekorde, te je vidljiv ukupni napredak kluba. Dok čitamo ove redove, NATAŠA DERMIČEK i NIKOLA TODOROVIĆ, bit će već na putu za Maltu, gdje će braniti boje Republike Hrvatske na Kupu Europske unije u konkurenciji natjecatelja do 17 godina.

ZG 21 EKIPA_1 ZG21- Ana i ZG21- David 115 i ZG21 Mario 125 ZG21- Nana i ZG21- Nikola t ZG21- Srđan 84 i