Plivački kamp na Plivalištu Vukovar za djecu s invaliditetom i poteškoćama u razvoju
Započeo je Plivački kamp na Plivalištu Vukovar u organizaciji Hrvatskog plivačkog saveza osoba s invaliditetom i PK Natator.
Plivački kamp za djecu s invaliditetom i poteškoćama u razvoju organiziramo već po 12. put, no evo ovo će biti po prvi puta u Slavoniji te nam je drago što je u Gradu Vukovaru od 30.08. – 03.09.2017.g
Cilj ovoga kampa bio bi da se okupe svi treneri i mladi plivači, kako bi ih upoznali s osnovama plivačkih tehnika, druženje te upoznavanje trenera i plivača s planom i programom rada te sama promocija plivanja kao sporta za lokalnu djecu s invaliditetom i poteškoćama u razvoju.
U Kampu će prisustvovati djeca plivači iz 9 plivačkih klubova iz cijele Hrvatske (Vinkovci, Osijek, Varaždin, Zagreb, Split, Rijeka, Zadar….)
Ideja je i da se tokom održavanja Kampa održe i posebni sati programa obuke za neplivače, ali i druženje s lokalnom djecom s invaliditetom i poteškoćama u razvoju.
